Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Find Us On...
nl: Vind ons op...

en: Find !us on !service
nl: Vind !us op !service

en: On The Web Settings
nl: 'Op het web'-instellingen
