Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Weight
ru: Вес

en: Icon
ru: Иконка

en: Icons
ru: Иконки

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Explicit
ru: Явный

en: Icon size
ru: Размер значка
