Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Weight
sv: Vikt

en: Icon
sv: Ikon

en: Icons
sv: Ikoner

en: Automatic
sv: Automatisk
