Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Weight
uk: Вага

en: Icon
uk: Іконка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Icons
uk: Іконки

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: On The Web
uk: В інтернеті
