Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Automatic
vi: Tự động

en: On The Web
vi: Trên Web
