Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Weight
es: Peso

en: Icon
es: Icono

en: Icons
es: Iconos

en: Automatic
es: Automático

en: Icon size
es: Tamaño de icono

en: us
es: nosotros
