Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Weight
fr: Poids

en: Icon
fr: Icône

en: Icons
fr: Icônes

en: Automatic
fr: Automatique

en: Explicit
fr: Explicite

en: Icon size
fr: Taille de l'icône

en: us
fr: nous
