Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Weight
he: משקל

en: Icon
he: סמל

en: URL
he: כתובת URL

en: Icons
he: אייקונים

en: Automatic
he: אוטומטי
