Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Weight
hi: मान

en: Icon
hi: चिन्ह

en: URL
hi: यूआरएल

en: Automatic
hi: स्वचालित
