Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Weight
ja: ウェイト

en: Icon
ja: アイコン

en: Icons
ja: アイコン

en: Automatic
ja: 自動

en: Icon size
ja: アイコンサイズ
