Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: On The Web
kn: ಜಾಲದಲ್ಲಿ
