Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Weight
pt: Peso

en: Icon
pt: Ícone

en: Icons
pt: Ícones

en: Automatic
pt: Automático

en: Icon size
pt: Tamanho do ícone

en: us
pt: nós
