Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Weight
ta: எடை

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Icons
ta: குறுபடங்கள்

en: Automatic
ta: தானியங்கி
