Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Icon
tr: Simge

en: Icons
tr: İkonlar

en: Automatic
tr: Otomatik

en: us
tr: Biz
