Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Weight
da: Vægt

en: Icon
da: Ikon

en: Icons
da: Ikoner

en: Automatic
da: Automatisk

en: Icon size
da: Ikonstørrelse

en: us
da: os

en: Find !us on !service
da: Find !us på !service
