Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Weight
el: Βάρος

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Automatic
el: Αυτόματο
