Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Weight
fa: وزن

en: Icon
fa: شمایل

en: URL
fa: نشانی

en: Automatic
fa: خودکار

en: Find !us on !service
fa: !us را در !service بیابید
