Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Weight
fi: Paino

en: Icon
fi: Ikoni

en: Icons
fi: Ikonit

en: Automatic
fi: Automaattinen
