Social media presence On The Web (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Weight
is: Vægi

en: Icon
is: Táknmynd

en: URL
is: vefslóð

en: Icons
is: Táknmyndir
