Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Weight
pl: Waga

en: Icon
pl: Ikona

en: Icons
pl: Ikony

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Icon size
pl: Rozmiar ikony

en: Icon display
pl: Wyświetlanie ikony
