Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Weight
ro: Greutate

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Icons
ro: Iconițe

en: Automatic
ro: Automat

en: us
ro: noi
