Social media presence On The Web (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Weight
sk: Váha

en: Icon
sk: Ikona

en: Icons
sk: Ikony

en: Automatic
sk: Automatický

en: us
sk: nám
