One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Date
ast: Data

en: Image
ast: Imaxe

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Location
ast: Llugar
