One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Date
be: Дата

en: Image
be: Малюнак

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Media
be: Мультымедыя
