One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ
