One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Location
bs: Lokacija
