One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Date
de: Datum

en: Image
de: Bild

en: One
de: Eins

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Location
de: Ort

en: Media
de: Medien

en: Site Content
de: Inhalt der Website
