One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Date
gl: Data

en: Image
gl: Imaxe

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Location
gl: Localización

en: Media
gl: Medios
