One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Media
km: មេឌៀ
