One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Date
th: วันที่

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Media
th: สื่อ
