One Type (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Date
uk: Дата

en: Image
uk: Зображення

en: One
uk: Один

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Location
uk: Місце розташування

en: Media
uk: Медіа
