One Type (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Date
eu: Data

en: Image
eu: Irudia

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Location
eu: Kokalekua
