One Type (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Date
ja: 日付

en: Image
ja: 画像

en: One
ja: 1

en: Keywords
ja: キーワード

en: Location
ja: 場所

en: Media
ja: メディア
