One Type (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Date
sq: Data

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Location
sq: Vendodhja
