One Type (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Image
ta: படம்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Location
ta: இடம்

en: Media
ta: ஊடகம்
