One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Date
cs: Datum

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: One
cs: Jeden

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Location
cs: Místo

en: Media
cs: Média

en: Product
cs: Produkt
