One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Media
el: Μέσα

en: Product
el: Προϊόν
