One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: One
fi: Yksi

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Location
fi: Sijainti

en: Product
fi: Tuote
