One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Link
fr: Lien

en: One
fr: Un

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Location
fr: Emplacement

en: Media
fr: Média

en: Product
fr: Produit
