One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Date
hr: Datum

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Location
hr: Lokacija

en: Media
hr: Mediji

en: Product
hr: Proizvod
