One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Date
hu: Dátum

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: One
hu: Egy

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Location
hu: Helyszín

en: Media
hu: Média

en: Product
hu: Termék
