One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Date
id: Tanggal

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Location
id: Lokasi

en: Product
id: Produk
