One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Location
ku: شوێن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
