One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Date
lv: Datums

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Media
lv: Multivide

en: Product
lv: Prece
