One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Location
ne: स्थान

en: Media
ne: मिडिया
