One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Date
nn: Dato

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Location
nn: Stad

en: Product
nn: Vare
