One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Date
pt: Data

en: Image
pt: Imagem

en: One
pt: Um

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Location
pt: Localização

en: Media
pt: Mídia

en: Product
pt: Produto
