One Type (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Location
te: ప్రాంతం
