One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Date
af: Datum

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Location
af: Ligging

en: Price
af: Prys

en: Product
af: Produk

en: Billing information
af: Faktuur inligting

en: Unit price
af: Eenheidsprys
