One Type (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Date
ar: التاريخ

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Total
ar: المجموع

en: Location
ar: الموضع

en: Media
ar: ميديا

en: Price
ar: السعر

en: Address
ar: العنوان

en: Product
ar: المنتج

en: Line items
ar: عناصر سطر

en: Order total
ar: مجموع الطلب

en: Unit price
ar: ثمن الوحدة
